Chór Królowej Polski – Queen’s Choir

Chór Królowej Polski - Queen’s Choir rozpoczął działalność w lutym 2015 roku, ale wizja chóru powstała już kilka lat wcześniej. Wykonujemy i nagrywamy głównie pieśni liturgiczne, ale bliska nam jest również muzyka z pogranicza gospel, którą obecnie odkrywamy i szukamy drogi pomiędzy klasycznym chórem a energią, naturalnością i radością płynącą z gospel. Zaczynaliśmy od prób w kilka osób. Obecny zaś skład chóru zmienia się dynamicznie, z tendencją wzrostową, sięgającą już 30 osób. Związaliśmy się z kościołem na Marymoncie w Warszawie, gdzie włączyliśmy się w życie parafii i gdzie również realizujemy nasze nagrania. Staramy się śpiewać przynajmniej raz w miesiącu na Mszy św. o godz. 18.00 w 3 niedziele miesiaca i uwielbieniu z adoracją Chrystusa, serdecznie zapraszamy.

Spotkania  we wtorki godz. 18.00 w sali  podziemiach Kościoła (wejście od ul. Dembińskiego) 

Możesz się z nami skontaktować wysyłając maila na adres:
queenschoirwarsaw@gmail.com