GRA MIEJSKA dla dzieci i młodzieży

W środę 10 października 2018r.; z okazji Dnia Edukacji Narodowej i 100-lecia odzyskania niepodległości, Parafialny Oddział Akcji Katolickiej na Marymoncie razem z uczniami Liceum Ogólnokształcącego im. Joachima Lelewela w Warszawie, zaprasza uczniów klas 6-8 Szkół Podstawowych oraz klas 3 Gimnazjum na Grę Miejską o wielkim Polaku Ks. Kard. St. Wyszyńskim.
Spacer śladami Prymasa Tysiąclecia będzie przebiegał wyjątkowym szlakiem zabytków XVII w. (zaczynamy przy kościele Matki Bożej Królowej Polski na Marymoncie), odwiedzimy Dom Arcybiskupów Warszawskich. Nawiedzimy także miejsce wiecznego spoczynku Kardynała i przemierzymy Trakt Królewski.
Czas trwania gry to ok. 3h.
Zapraszamy drużyny składające się z 5-10 uczestników. Razem zmierzycie się z punktami, jakie dla Was przygotowaliśmy, zawalczycie o nagrody oraz pomożecie nam propagować miłość do Boga, bliźniego i Ojczyzny na wzór Kard. St. Wyszyńskiego.