Gra Miejska

W piątek 13 października 2017r.; z okazji Dnia Edukacji Narodowej Parafialny Oddział Akcji Katolickiej na Marymoncie razem z uczniami Liceum Ogólnokształcącego im. Joachima Lelewela w Warszawie, zaprasza uczniów Gimnazjów na Grę Miejską o wielkim Polaku i patriocie Ks. Kard. St. Wyszyńskim.
Spacer śladami Prymasa Tysiąclecia będzie przebiegał wyjątkowym szlakiem zabytków XVII w. (zaczynamy przy kościele Matki Bożej Królowej Polski na Marymoncie), odwiedzimy Dom Arcybiskupów Warszawskich. Nawiedzimy także miejsce wiecznego spoczynku Kardynała i przemierzymy Trakt Królewski. Tam, przy kościele Sióstr Wizytek będzie miał miejsce finał akcji. Czas trwania gry to ok. 3h.; poruszamy się również na określonym odcinku środkami komunikacji miejskiej (wybór środka lokomocji należy
do opiekuna grupy).
Zapraszamy drużyny składające się z 5-10 uczestników, z co najmniej jednym opiekunem. Razem zmierzycie się z punktami, jakie dla Was przygotowaliśmy, zawalczycie o nagrody oraz pomożecie nam propagować miłość na wzór Kard. St. Wyszyńskiego.

FORMULARZ ZGŁOSZENIA - REGULAMIN GRY MIEJSKIEJ - Zgoda na udział w Grze