GRUPA WSPARCIA PO UTRACIE OSOBY BLISKIEJ

GRUPA WSPARCIA PO UTRACIE OSOBY BLISKIEJ

 początek 27 września godz. 17.00

Jeśli straciłeś bliską osobę i masz poczucie, że nie radzisz sobie ze stratą i zastanawiasz się czy to co przeżywasz jest naturalne.

Jeśli nie wiesz jak dalej żyć i chciałbyś zostać zrozumiany z tym co przeżywasz…Serdecznie zapraszamy Cię na spotkanie z osobami zmagającymi się z podobnymi trudnościami. Dzięki otwartej rozmowie o tym co dzieje się w żałobie będziesz mógł pomóc sobie i innym. Grupa jest miejscem w którym znajdziesz wsparcie i pomoc w przejściu przez żałobę.

 Osoby zainteresowane, które chciałyby dowiedzieć się więcej na temat spotkań prosimy o kontakt z osobą  prowadzącą –

 Anna Putro psycholog  507-330-700. -   Zapisy do grupy  bezpośrednio u prowadzącej.