Koncert Zespołu Sanctus

Koncert pieśni patriotycznych w niedzielę 11 listopada
po Mszy św. o godz. 18.00.
W przyszłą niedzielę w naszej parafii będziemy gościli: Zespół Sanctus jest z Gdańska z parafii Niepokalanego Poczęcia NMP. Po Mszach  św. będą rozprowadzać płyty.
Założycielem zespołu jest Arkadiusz Szulc. Wraz z przyjaciółmi 06.01.2010r. założył zespół wykonujący muzykę chrześcijańską w kościele p.w.Św Andrzeja Boboli w Dubeninkach.W marcu 2013r świat ujrzała pierwsza płyta "Bóg jest z nami". We wrześniu 2013 zespół przeprowadził się do Gdańska i od tamtego czasu, aż do teraz, działa przy parafii Niepokalanego Poczęcia NMP. Sanctus koncertuje w wielu miejscach w Polsce oraz Europie.
Oprócz koncertów, podjęliśmy misję ewangelizacyjną. Jesteśmy w każdą niedzielę, w innym miejscu w Polsce zajmując się oprawą muzyczną liturgii.