Pielgrzymka do Kalwarii Pacławskiej

Zapraszamy na pielgrzymkę do Kalwarii Pacławskiej-  Sanktuarium Matki Bożej Kalwaryjskiej i Znalezienia Krzyża Świętego w dniach 14- 16 czerwca 2019.
 
Zapisy  i szczegółowe informacje w kancelarii parafialnej do 7 czerwca 2019.
 
To miejsce wyjątkowe - święte, gdzie Bóg w tylko sobie wiadomy sposób rozlewa swe błogosławieństwo i ubogaca pątników swoimi łaskami.
Zabytkowa świątynia wyszeptana od stuleci szmerem modlitw, czy drżąca od organowych głosów wtórujących kalwaryjskim pieśniom - tylko tu śpiewanym, przyjmuje każdego, kto chce się spotkać z Bogiem w sakramentach Kościoła czy na osobistej adoracji.
 
Kalwaria Pacławska - miejsce pątnicze - sanktuarium, które nie ogranicza się tylko do świątyni i klasztoru, ale rozciąga się na okoliczne wzgórza i doliny, łąki i lasy, i w swoich kapliczkach przybliża wiernym tajemnice wiary zaczerpnięte z życia Chrystusa Pana i Najświętszej Maryi Panny.