Sakrament bierzmowania dla osób dorosłych

Zapisy osób dorosłych na przygotowanie do sakramentu bierzmowania w kancelarii parafialnej. pierwsze spotkanie w czwartek  3 października 2019  o godz. 19.30 w piwnicach Marymont (wejście od ulicy Dembińskiego).

Spotkania: 3, 10,17,24 października oraz 7, 14 listopada 2019, zapraszamy do udziału we Mszy św. w naszej parafii. Msza św. z indywidualnym błogosławieństwem 17 listopada godz. 13.00.

Sakrament bierzmowania to początek przygody z Bogiem. W sakramencie bierzmowania otrzymujemy dar Ducha Świętego, aby być naprawdę solą ziemi   i światłem dla świata. Utwierdza on chrzest i umacnia jego łaskę, abyśmy zachowywali się jak dzieci Boże, upodabniając się do Chrystusa i angażując się w Jego misję w świecie.