Sakrament bierzmowania

Zapisy młodzieży szkół ponadgimnazjalnych na przygotowanie do sakramentu bierzmowania w kancelarii parafialnej. pierwsze spotkanie 30 września 2018 w niedzielę po Mszy św. o godz. 18.00 w domu parafialnym.

Zapisy osób dorosłych na przygotowanie do sakramentu bierzmowania w kancelarii parafialnej. pierwsze spotkanie w środę 10 października 2018  o godz. 19.30 w domu parafialnym wejście jak do kancelarii parafialnej.

Sakrament bierzmowania to początek przygody z Bogiem. W sakramencie bierzmowania otrzymujemy dar Ducha Świętego, aby być naprawdę solą ziemi                i światłem dla świata. Utwierdza on chrzest i umacnia jego łaskę, abyśmy zachowywali się jak dzieci Boże, upodabniając się do Chrystusa i angażując się w Jego misję             w świecie.