Spotkania dla młodych małżeństw

Zapraszamy na Spotkania małżeńskie - Najbliższe spotkanie  5 września o godz. 13.00 Msza św. i spotkanie w sali w podziemiach kościoła.

Spotkania to propozycja skierowana do wszystkich rodzin. Celem jest odnowa i pogłębienie relacji z Bogiem oraz ze swoimi najbliższymi, z którymi tworzymy jeden dom, wynikający z sakramentu małżeństwa oraz z rodzicielstwa. Spotkania dają także możliwość poznania innych ludzi i zawiązania z nimi wspólnoty. Spotkania raz w miesiącu. W parafii istnieje 6 kręgów.. Celem Kręgów Małżeńskich jest wspieranie małżonków w budowaniu coraz głębszej więzi z Bogiem i między sobą, tym samym stwarzając najlepsze warunki do dobrego wychowania dzieci w duchu chrześcijańskim.

Jeśli pragniesz wraz z innymi dzielić się wiarą, szukasz osób, które pragną na tych samych wartościach chrześcijańskich budować rodzinę – zapraszamy! Szczegółowe informacje u ks. Proboszcza.

Obszar załączników