Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki 01.01.2017

Plan wizyty duszpasterskiej 2017

1.

W piątek, 6 stycznia, w Uroczystość Objawienia Pańskiego zwaną Trzech Króli, porządek Mszy świętych jak w każdą niedzielę. Uroczystość Objawienia Pańskiego jest jednym z 6 świąt nakazanych (poza niedzielami), kiedy obowiązuje nas udział we Mszy świętej. Kadzidło i kredę będzie można nabyć przed każdą Mszą św. u ministrantów. Ofiary składane przy tej okazji przeznaczone są na wyjazdy ministrantów i dzieci. Dziękujemy za wsparcie.

2.

W przyszłą niedzielę Święto Chrztu Pańskiego, będziemy gościli w naszej parafii Chór Alla Camera z Grudziądza. po Mszy św. o godz. 18.00 zapraszamy na wspólne kolędowanie z Chórem Alla Camera.

3.

Wizyta duszpasterską rozpoczniemy 2 stycznia 2017. Plan całej kolędy rozpisany na kartkach jest wyłożony przy wyjściu z kościoła, na stronie internetowej parafii i w gablocie. Wizytę duszpasterską rozpoczynamy od od poniedziałku do piątku od 16.30 do 21.00.        W soboty od 14.00 do 21.00. Informację o terminie kolędy spróbujcie przekazać również sąsiadom. Łącząc się w modlitwie oczekujemy na spotkanie z Wami.

02.01.2017        poniedziałek:    Podleśna 40 nr 1-60, Kiwerska 12

03.01.2017        wtorek:             Podleśna 42 nr 1-60, Kiwerska 14

04.01.2017        środa:                Podleśna 44 nr 1-60, Kiwerska 16

05.01.2017        czwartek:                  Podleśna 46 nr 1-60, Podleśna 50

07.01.2017        sobota:              Marymoncka 32B nr 2-135, Pęcicka 12-41                                                                          (domki od ul. Gdańskiej)

4.

Spotkanie dla młodzieży ponadgimnazjalnej przygotowującej się do sakramentu bierzmowania w niedzielę 8, 15 stycznia 2017, po Mszy św. o godz. 18.00.

5.

Spotkania dla dzieci, które przyjęły I Komunię Świętą, pierwszy piątek miesiąca o godz. 18.00 Msza św. i spotkanie. Od tego roku proponujemy aby włączyć się - Eucharystyczny Ruch Młodych,. Formację streszczają 4 zasady:1. Żyj Mszą świętą 2. Czytaj Ewangelię 3. Kochaj bliźniego 4. Bądź trzynastym apostołem. Zapraszamy - Spotkania będą odbywały się w I piątki miesiąca.

6.

Mariańskie Duszpasterstwo Młodych - Spotkania dla młodzieży gimnazjalnej ponadgimnazjalnej i studentów. Dołącz do nas. Nie musisz się zapisywać, po prostu przyjdź na któreś ze spotkań. Spotkania w niedziele po Mszy św. o godz. 18.00 w domu parafialnym. Nasze duszpasterstwo to ludzie, z którymi można porozmawiać o wierze, pomodlić się, ale też po prostu miło spędzić wolny czas. Spotkania pod hasłem RAZEM SIĘGAJMY WYŻEJ.

7.

Zapraszamy wszystkie dzieci, które lubią śpiewać do scholi. Spotkania w każdą niedzielę o godz. 10.00 w Sali w Domu Parafialnym.

8.

Zapraszamy na Spotkania małżeńskie - Spotkania to propozycja skierowana do wszystkich rodzin. Celem jest odnowa i pogłębienie relacji z Bogiem oraz ze swoimi najbliższymi, z którymi tworzymy jeden dom, wynikający z sakramentu małżeństwa oraz z rodzicielstwa. Spotkania dają także możliwość poznania innych ludzi i zawiązania z nimi wspólnoty.....Szczegółowe informacje u ks. Proboszcza.

9.

1001 Warszawska Drużyna Harcerska im. Bronisławy Zaborowskiej "Strumień". Działamy na Bielanach od ponad 25 lat. Zachęcamy wszystkie dziewczynki z klas 4-6 do dołączenia do harcerskiej rodziny, a co za tym idzie przeżycia niezapomnianej przygody. Kontakt: Agata Jarmicka: 505 363 367.

10.

W drugi poniedziałek miesiąca o godz. 18.00 Msza św. w intencji małżeństw oczekujących i pragnących potomstwa oraz wszystkich rodzin naszej parafii za wstawiennictwem bł. Stanisława Papczyńskiego

11.

Odeszli do Pan:

Śp. Irena Drewnik z ul. Podleśnej,

Śp. Wojciech Tarnopolski z ul. Marymonckiej

Śp. Jan Gutkowski z ul. Bieniewickiej

Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…..