Młodzież

MDM NA GÓRCE

Chor

Chór Królowej Polski - Queen’s Choir rozpoczął działalność w lutym 2015 roku, ale wizja chóru powstała już kilka lat wcześniej. Wykonujemy i nagrywamy głównie pieśni liturgiczne, ale bliska nam jest również muzyka z pogranicza gospel, którą obecnie odkrywamy i szukamy drogi pomiędzy klasycznym chórem a energią, naturalnością i radością płynącą z gospel.
Zaczynaliśmy od prób w kilka osób. Obecny zaś skład chóru zmienia się dynamicznie, z tendencją wzrostową, sięgającą już 25 osób. Związaliśmy się z kościołem na Marymoncie w Warszawie, gdzie włączyliśmy się w życie parafii i gdzie również realizujemy nasze nagrania. Staramy się śpiewać przynajmniej raz w miesiącu na Mszy i uwielbieniu z adoracją Chrystusa, serdecznie zapraszamy.

Próby we wtorki o godz. 18.00 w domu parafialnym w Sali św. Stanisława Papczyńskiego. Możesz się z nami skontaktować wysyłając maila na adres:
queenschoirwarsaw@gmail.com.

logopng-300x300

Zapraszamy:

W środy o 19:00 na Marymont:
-pierwsza środa miesiąca – wspólna Eucharystia i uwielbienie
-druga/trzecia środa miesiąca – spotkanie godzina 19:00
-ostatnia środa miesiąca – spotkania odbywają się w Wieczernikach...

www.pmwarszawa.pl