NIEDZIELA MIŁOSIERDZIA BOŻEGO

W związku z wprowadzeniem stanu zagrożenia epidemicznego:  zachęcamy do skorzystania z dyspensy od obowiązku niedzielnego uczestnictwa we Mszy Świętej.

Od dnia 27 marca br. w każdej Mszy Świętej lub w innych celebracjach może  uczestniczyć maksymalnie do 20 osób, nie licząc osób sprawujących posługę (por.www.gov.pl).

Zachęcamy do korzystania z TRANSMISJI z Liturgii

Na parafialnej stronie internetowej.   Msze św. transmitowane w niedzielę

o godz. 10.00, 11.30

przez stronę internetowa naszej parafii  www.parafia-marymont.pl

1. NIEDZIELA MIŁOSIERDZIA BOŻEGO-  św. Jan Paweł II w 1995 roku wprowadził to święto dla wszystkich diecezji w Polsce.

W dniu kanonizacji siostry Faustyny 30 kwietnia 2000 roku ogłosił to święto dla całego Kościoła.

Msza św. o godz.

7.00, 8.30, 10.00, 11.30, 13.00, 15.00- Koronka do Bożego Miłosierdzia i Msza św. , 18.00,  20.00

1. Tydzień Miłosierdzia – Jesteśmy wezwani do miłosierdzia   -   11-17 kwietnia 2021
  1. W sobotę zapraszamy na modlitwę uwielbienia po Mszy św. o godz. 18.00 do 20.00.
  1. Dziękujemy za Waszą życzliwość, wsparcie modlitewne i finansowe. Jesteśmy wzruszeni, że po raz kolejny mimo fizycznej nieobecności w naszym kościele, nie zapominacie o nas i troszczycie się o potrzeby materialne naszej wspólnoty i kościoła.

Konto bankowe parafii:

PKO BP 19 1020 1026 0000 1802 0102 3159

z dopiskiem na cele kultu religijnego.

4.       Odeszli do Pana:

Śp. Elżbieta Bajkowska z ul. Smoleńskiego

śp. Elżbieta Nerling ul. Słowackiego

Wieczny odpoczynek Racz im dać Panie ….

Jeśli chcesz porozmawiać, skorzystać z sakramentu pokuty

masz pytania  dotyczące życia ..., wiary..., wątpliwości…, czy tracisz poczucie sensu, albo chcesz na nowo odkrywać  Boga……  przyjdź….

Chcemy Wam towarzyszyć w tym  czasie, który może być doświadczeniem bezsilności, niepewności  czy porady w mierzeniu się z sytuacją trwającego zagrożenia.

Czekamy na Ciebie zadzwoń, pod tel.  501 989 771

GRUPA WSPARCIA PO UTRACIE OSOBY BLISKIEJ

Jeśli straciłeś bliską osobę i masz poczucie, że nie radzisz sobie ze stratą i zastanawiasz się czy to co przeżywasz jest naturalne.

Jeśli nie wiesz jak dalej żyć i chciałbyś zostać zrozumiany z tym co przeżywasz…

Serdecznie zapraszamy Cię na spotkanie z osobami zmagającymi się z podobnymi trudnościami.

Dzięki otwartej rozmowie o tym co dzieje się w żałobie będziesz mógł pomóc sobie i innym.

Grupa jest miejscem w którym znajdziesz wsparcie i pomoc w przejściu przez żałobę.

Pierwsze spotkanie odbędzie się w poniedziałek 12.04.2021.

Osoby zainteresowane, które chciałyby dowiedzieć się więcej na temat spotkań prosimy o kontakt z prowadzącą –

Anna Putro psycholog  507-330-700. -   Zapisy do grupy  bezpośrednio u prowadzącej.

Archiwum ogłoszeń parafialnych.