Ogłoszenia parafialne 21.04.2019

Wszystkim naszym parafianom, jak również wiernym spoza parafii uczęszczającym do naszego kościoła oraz gościom składamy serdeczne życzenia świąteczne, aby Chrystus Zmartwychwstały był zawsze Waszą siłą, Waszą nadzieją, Waszą wiarą i Waszym życiem.  Niech moc płynąca z Jego Zmartwychwstałego Serca rozpala wasze codzienne życie, obejmuje wszystkie troski i pomaga na nowo odkryć, że Bóg jest zawsze z nami !
Niech ten czas będzie okazją do spotkania z najbliższymi, czasem budowania prawdziwej wspólnoty i czasem prawdziwej radości wypływającej z serca. Szczęść Boże!

Ks. Marcin Jurak MIC proboszcz z duszpasterzami

NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO

Msza św.: o godz. 6.00 rezurekcja z procesją,

8.30, 10.00, 11.30,  13.00, 18.00

1. Dziękujemy wszystkim, za dary złożone przy ołtarzu Bożego Miłosierdzia, za przygotowanie paczek, wszystkim tym, którzy swoim czynnym zaangażowaniem pomagali innym przeżywać liturgie Triduum Paschalnego: czy przez dekoracje, sprzątanie, śpiew, czytania, komentarze. Dziękujemy asyście liturgicznej chórowi parafialnemu.
  2. Jutro drugi dzień Świąt Wielkanocnych.
    Porządek Mszy św. jak w niedzielę.
    We wtorek o godz. 18.00 Msza św. w intencji studentów Szkoły Głównej Służby Pożarniczej i poświęcenie obrazu św. Floriana patrona strażaków.
  3. Najbliższy tydzień to oktawa Świąt Zmartwychwstania Pańskiego. W związku z oktawą w piątek nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
  4. Nowenna do Bożego Miłosierdzia w niedzielę i poniedziałek po Mszy św. o godz. 8.30 a od wtorku po Mszy św. o godz. 12.00
  5. W środę o godz. 18.00 Uroczysta Msza św., której będzie przewodniczył ks. bp Artur Miziński, podczas której udzieli sakramentu bierzmowania . Sakrament bierzmowania przyjmie 120 osób

W czwartek zapraszamy na Godzinę łaski Msza św. o godz. 18.00 oraz adoracja do 21.00. prowadzi wspólnota Przymierze Miłosierdzia.

Archiwum ogłoszeń parafialnych.