1. Msza św. w Niedzielę :

o godzinie 7.00 , 8.30, 10.00, 11.30, 18.00 i 20.00.

W tygodniu Msze św.

o godzinie 7.00, 8.00 i 18.00

Ważne !!!!!!

Msze św.  w tygodniu na czas remontu w kościele do 10 sierpnia

odbywają się w podziemiach Kościoła wejście od ul. Dembińskiego

Kancelaria parafialna  w lipcu i sierpniu

czynna tylko po południu

od poniedziałku do piątku w godz. 16.00 - 19.00

tel. 22 833 23 11( czynny w trakcie otwarcia kancelarii)

1. Spowiedź w dni powszednieodbywa się podczas Mszy św. o godz. 18.00;

w niedziele podczas każdej Mszy św.

1. W lipcu i sierpniu w niedzielę nie będzie Mszy św. o godz. 13.00,

a w tygodniu o godz. 12.00.

W niedzielę, 25 lipca, 17 Niedziela Zwykła. Rozpocznie się 22 Ogólnopolski Tydzień Św. Krzysztofa wraz z misyjną „Akcją św. Krzysztof – 1 grosz za 1 kilometr szczęśliwej jazdy na środki transportu dla misjonarzy”. W związku z tym po każdej Mszy św. odbędzie się błogosławieństwo kierowców i pojazdów mechanicznych.

1. Dziękujemy za Waszą życzliwość, wsparcie modlitewne za złożone ofiary na tacę  i wpływające na konto bankowe parafii.

Dzisiejsza taca będzie przeznaczona na trwający remont wewnątrz kościoła: malowanie kościoła, dalszy ciąg wymiany elektryki, wymiana ogrzewania oraz powstanie kaplica Matki Bożej Królowej Korony Polski, ofiary na kontynuację prac remontowych można wpłacać konto z dopiskiem remont..

Konto bankowe parafii:

PKO BP 19 1020 1026 0000 1802 0102 3159

z dopiskiem na cele kultu religijnego.

W środę organizujemy pomoc dla ubogich i bezdomnych przygotowujemy paczki żywnościowe.  Składamy serdeczne podziękowania wszystkim dzięki którym możemy to robić, podziękowania dla Fundacji Prodoteo -  prodoteo.pl.

1. Zapraszamy na Spotkania małżeńskie- Spotkania to propozycja skierowana do wszystkich rodzin. Celem jest odnowa i pogłębienie relacji z Bogiem oraz ze swoimi najbliższymi, z którymi tworzymy jeden dom, wynikający z sakramentu małżeństwa oraz z rodzicielstwa. Spotkania dają także możliwość poznania innych ludzi i zawiązania z nimi wspólnoty..... Spotkania odbywają się raz w miesiącu. Zapisy do wspólnoty oraz szczegółowe informacje u ks. Proboszcza.

Papież Franciszek: jedność jest owocem modlitwy

„Niech modlitwa będzie punktem wyjścia, aby pomóc Jezusowi w realizacji Jego marzenia: aby wszyscy stanowili jedno”.

Papież zwrócił uwagę, że podczas Ostatniej Wieczerzy Jezus modlił się za swoich uczniów, „aby wszyscy stanowili jedno” (J 17, 21). Można powiedzieć, że jest to Jego duchowy testament. Widzimy jednak, że Pan nie nakazał uczniom jedności, ani nie wygłosił do nich przemówienia, które pobudzałoby ich do jej budowania. Przeciwnie, modlił się do Ojca za nas, abyśmy stanowili jedno. Oznacza to, że do osiągnięcia jedności nie wystarczą nasze wysiłki.

Archiwum ogłoszeń parafialnych.