14 NIEDZIELA ZWYKŁA      5.07.2020

1. W lipcu i sierpniu w niedzielę
    nie będzie Mszy św. o godz. 13.00,
     dodatkowa Msza św. o godz. 20.00,
    a w  tygodniu  nie będzie Mszy św. o godz. 12.00.

1.  W kościele trwa remont,
    Msze św. w tygodniu  w sali w podziemiach  kościele
    wejście od ul. Dembińskiego .

1. Kancelaria parafialna

w lipcu i sierpniu czynna

od poniedziałku do piątku w godz. 16.00 do 19.00.

1. W niedzielę 26 lipca z racji wspomnienia św. Krzysztofa – patrona kierowców i podróżujących po każdej Mszy św.  będzie pobłogosławienie wszystkich kierowców i poświęcenie wszystkich  pojazdów – samochodów, motocykli i rowerów.
  1. W drugi poniedziałek miesiąca o godz. 18.00 Msza św. w intencji małżeństw oczekujących i pragnących potomstwa oraz wszystkich rodzin naszej parafii za wstawiennictwem Św. Stanisława Papczyńskiego.
  1. W środę o godz. 19.00 spotkanie Wspólnoty Przymierze Miłosierdzia dla młodych w kościele. -  www.pmwarszawa.pl
  1. W sobotę 11 lipca święto św. Benedykta (480-547), opata, patrona Europy. Ora et labora – Módl się  i pracuj! – to sposób św. Benedykta na dobre chrześcijańskie życie.

Dziękujemy wszystkim, którzy wspierają naszą parafię  przez ofiary składane na tacę oraz wpłacane na rachunek bankowy.

PKO BP 19 10201026 00001802 0102 3159

z dopiskiem na cele kultu religijnego

1. Odeszli do Pana:

śp. Lech Wojciech Herde z ul. Gdańskiej

Śp. Zofia Wójcicka z ul. Bieniewickiej

Śp. Mieczysław Bułtowicz z ul. Opalińskiego

Wieczny odpoczynek Racz im dać Panie ....

Archiwum ogłoszeń parafialnych.