14.01.2024

1.   Dzisiaj w godz. 9.30– 14:00   będzie odbywać się akcja oddawania  krwi. Krew będzie można oddać w pomieszczeniach domu parafialnego przystosowanych do przeprowadzenia akcji.

2. Zapraszamy na kolejne spotkanie warsztatowe dla kobiet Przyjaciółka Samej Siebie pt. „Tworzy mnie większa miłość”, w środę 17 stycznia  o godz. 19:00 w podziemiach kościoła.

3. W sobotę 20 stycznia po Mszy św. o godz. 18.00. Zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu z uwielbieniem prowadzoną przez ewangelizatorów i muzyków zaangażowanych w inicjatywę ewangelizacyjną Przystanek Jezus.

4. W przyszłą niedzielę o godz. 16.00 odbędzie się wspólne kolędowanie w naszej parafii – „Kolędy na Górce”.  Koncert poprowadzą nasi parafinie oraz przyjaciele Kościoła na Górce.

5. Trwa Wizyta Duszpasterska, osoby chcące spotkać się z nami aby porozmawiać i wspólnie się pomodlić prosimy o zgłoszenie się w zakrystii, w kancelarii parafialnej

6. Dziękujemy za wszystkie ofiary złożone na tace, indywidualnie i przekazywane na konto bankowe parafii  oraz za modlitwę

7. Odeszli do Pana:

Śp. Jerzy Bojarski z ul. Bieniewickiej,

śp. Helena Sław z ul. Podleśnej

Wieczny odpoczynek Racz im dać Panie …..