25.09.2022

1. Zapraszamy zobacz i posłuchaj:

Kanał na YouTube: „Kultura na Gorce”-vlogi o historii naszego kościoła i otaczającego terenu.

2. W sobotę 1 października  będziemy gościli w naszej parafii 

 ks. Kard Kazimierza Nycza, który będzie przewodniczył Mszy św. o godz. 12.00.

W tym dniu dokona poświecenia kaplicy Matki Bożej Królowej Korony Polskiej ( płaskorzeźba, która była w głównym ołtarzu naszego kościoła do lat 70-tych zawieszona przez bł. Michała Sopoćkę).

   3. W niedzielę 9 października  o godz. 13.00 odbędzie się   Msza św. podczas, której małżeństwa obchodzące w tym roku okrągłe rocznice ślubu będą mogły odnowić swoje przyrzeczenia małżeńskie. Małżeństwa, które pragną uczestniczyć w tej uroczystości, proszone są o zgłaszanie się w kancelarii parafialnej.

4. Spotkanie Rady Duszpasterskiej i  Rady Ekonomicznej w czwartek, 29 września o godz. 19.30.

Spotkanie Rodziców Dzieci Pierwszokomunijnych w piątek 30 września o godz. 19.30 w kościele.


Koronka do Bożego Miłosierdzia na ulicach miast świata. W rocznicę beatyfikacji bł. Michała Sopoćki, spowiednika św. Faustyny. Zapraszamy  28 września, o godzinie 15.00, pod KRZYŻEM przy wejściu do Metra Marymont  6.    Zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu od poniedziałku do piątku od 17.00 do 18.00, w czwartek po Mszy św. o godz. 18.00 do 19.30 oraz w niedzielę po Mszy św. o godz. 18.00 do 20.00.7.    Dziękujemy za modlitwę i złożone  ofiary na tace, indywidualnie

i przekazywane na konto bankowe parafii.

Konto bankowe parafii:

PKO B19 1020 1026 0000 1802 0102 3159

Dziękujemy za Waszą życzliwość, wsparcie modlitewne i finansowe. Dziękujemy za złożone ofiary na pomoc dla ubogich i bezdomnych

W środy  organizujemy pomoc dla ubogich i bezdomnych przygotowujemy paczki żywnościowe, spotkanie katecheza  od godz. 16.00- 18.00. Składamy serdeczne podziękowania wszystkim dzięki którym możemy to robić, podziękowania dla Fundacji Prodoteo –  prodoteo.pl.

Parafialny zespół –„Caritas” – pomoc ubogim, bezdomnym,  przygotowywanie paczek…itp.  współpraca z OPS Żoliborz.  Chrześcijanin powołany do miłości, której owocem jest miłosierdzie, powinien swoim postępowaniem odzwierciedlać postawę miłości Boga wobec ludzi. Czynienie innym miłości i poświęcanie się dla nich jest wyzwaniem skierowanym przez Chrystusa do nas wszystkich. Odpowiedzialni -Akcja katolicka.

8. Przypominamy, że przy parafii od wielu lat istnieje klub Anonimowych Alkoholików, który tworzy wspólnotę osób wzajemnie wspierających się na drodze trzeźwości. Mityngi otwarte odbywają się w każdy poniedziałek o godz. 19.00 w sali domu parafialnego.

9.    Mityngi grupy AE w poniedziałek godz. 18.00 oraz mityngi GRUPY AL-ANON we wtorek o godz. 17.00, dla osób, które mają w rodzinie lub wśród bliskich przyjaciół kogoś chorującego na alkoholizm. Spotkania odbywają się w domu parafialnym 

Dziękujemy Wam, za Wasze modlitwy za naszą wspólnotę. 

Dziękujemy za wszelkiego rodzaju pomoc… Niech Bóg błogosławi Wasze dobre serca!

Dobrego tygodnia …   Z Bożym błogosławieństwem

ks. Marcin Jurak MIC proboszcz z duszpasterzami.

Scroll to Top