23.10.2022

1.    Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe:

w niedzielę o godz. 17.15, w dni powszednie  po Mszy św. o godz. 18.00.

Dla dzieci w piątek o godz. 17.30

Spowiedź w dni powszednie

podczas Mszy św. o godz. 12.00, 18.00.

W niedziele:– podczas każdej Mszy św.

Każdy dzień, jest dla nas wszystkich wezwaniem do odpowiedzialności i miłości bliźniego.

2.    Zbieramy na wypominki ,w intencji wszystkich naszych bliskich zmarłych zgłoszonych do tej modlitwy,  w czasie oktawy dnia zadusznego, Msza św. połączona z Nieszporami  za zmarłych i wypominki, jak również w każdy wtorek przez cały rok, będziemy sprawowali Mszę świętą z nieszporami za zmarłych z wypominkami. Kartki, na których można zgłaszać imiona zmarłych są wyłożone na stoliku przy wyjściu z kościoła, w zakrystii i kancelarii parafialnej.

3.    Dzisiaj  w godz. 10:00 – 15:00   będzie odbywać się akcja oddawania krwi. Każda osoba chętna do oddania krwi musi być zdrowa, po śniadaniu i posiadać przy sobie dowód tożsamości. Krew będzie można oddać w pomieszczeniach domu parafialnego przystosowanych do przeprowadzenia akcji.

4. Dziękujemy za modlitwę   oraz za wszystkie ofiary złożone na tace, indywidualnie

i przekazywane na konto bankowe parafii  oraz za modlitwę

i  wszelką pomoc materialną składamy serdeczne Bóg Zapłać .

PKO B19 1020 1026 0000 1802 0102 3159

Dziękujemy za złożone ofiary na pomoc dla ubogich i bezdomnych

W środy  organizujemy pomoc dla ubogich i bezdomnych.

Składamy serdeczne podziękowania wszystkim dzięki którym możemy to robić,

podziękowania dla Fundacji Prodoteo –  prodoteo.pl

5. Parafialny zespół –„Caritas” – pomoc ubogim, bezdomnym,  przygotowywanie paczek…itp., współpraca z OPS Żoliborz. Chrześcijanin powołany do miłości, której owocem jest miłosierdzie, powinien swoim postępowaniem odzwierciedlać postawę miłości Boga wobec ludzi. Czynienie innym miłości i poświęcanie się dla nich jest wyzwaniem skierowanym przez Chrystusa do nas wszystkich. Odpowiedzialni -Akcja katolicka.

6. Mariańskie Duszpasterstwo Młodych –Duszpasterstwo Studentów Szkoły Głównej Służby Pożarniczej  Spotkania dla młodzieży i studentów. Dołącz do nas. Nie musisz się zapisywać, po prostu przyjdź na któreś ze spotkań. Spotkania  trzecią  niedzielę miesiąca po Mszy św. o godz. 18.00 w Sali z w podziemiach kościoła . Nasze duszpasterstwo to ludzie, z którymi można porozmawiać o wierze, pomodlić się, ale też po prostu miło spędzić wolny czas.

7. Zapraszamy wszystkie dzieci, które lubią śpiewać do scholi.

Spotkania w każdą niedzielę o godz. 10.30 w Sali w Domu Parafialnym

Jeśli chcesz porozmawiać, skorzystać z sakramentu pokuty  masz pytania  dotyczące życia … wiary…, wątpliwości…, czy tracisz poczucie sensu, albo chcesz na nowo odkrywać  Boga……  przyjdź….

Chcemy Wam towarzyszyć w tym  czasie, który może być doświadczeniem bezsilności, niepewności  czy porady w mierzeniu się z sytuacją trwającego zagrożenia. Czekamy na Ciebie zadzwoń, pod tel.  501 989 771

W nadchodzącym tygodniu życzymy wszystkim błogosławieństwa Bożego i opieki Matki Bożej Królowej Polski