24.07.2022

Msza św. w lipcu i sierpniu

W niedzielę:

o godz. 7.00, 8.30, 10.00, 11.30, 18.00, 20.00

W tygodniu:

o godz. 7.00, 8.00, 18.00

Kancelaria parafialna w lipcu i sierpniu czynna tylko

od poniedziałku do piątku w godz. 16.00 do 19.00.

2. Trwają prace remontowe.  Msza św. w tygodniu od poniedziałku do piątku w Sali w podziemiach kościoła. Za wszystkie ofiary złożone na tace, indywidualnie i przekazywane na konto bankowe parafii, oraz za modlitwę i wszelką pomoc materialną składamy serdeczne Bóg Zapłać.  Konto bankowe parafii:

PKO BP 19 1020 1026 0000 1802 0102 3159

W środy organizujemy pomoc dla ubogich i bezdomnych w domu parafialnym. Składamy serdeczne podziękowania wszystkim dzięki którym możemy to robić, podziękowania dla Fundacji Prodoteo –  prodoteo.pl

1. 30 i 31 lipca  o godz. 19.00 zapraszamy do podziemi naszego kościoła na ‘Cztery Ballady Adama Mickiewicza  adaptacja i reżyseria Jolanta Juszkiewicz Teatr Kropka .

2.     Zapraszamy do pielgrzymowania w mariańskiej „Grupie im. Ojca Stanisława Papczyńskiego – 10 Biała” w ramach Warszawskiej Pielgrzymki Pieszej na Jasną Górę. Pielgrzymka trwa od 6 do 14 sierpnia i przebiega od Sanktuarium Ojca Stanisława Papczyńksiego na Mariankach w Górze Kalwarii do Jasnej Góry. Co roku na trasę wyrusza duża ilość młodych i rodzin, zawsze jest wśród nas kilku księży i sióstr zakonnych gotowych do rozmowy. Atmosfera grupy sprzyja modlitwie. Nie brakuje śpiewu czy aktywności, które pozwalają iść, gdy bolą nogi. A wieczorami jesteśmy razem na festiwalu talentów, meczach piłki nożnej, ognisku i inne pielgrzymkowych atrakcjach. Informacje o zapisach, trasie, ekwipunku i przygotowaniu do pielgrzymki na stronie pielgrzymki: www.bialadycha.marianie.pl i fanpage na Facebooku.

3. Biuro Pielgrzymkowe Księży Marianów serdecznie zaprasza na autokarową pielgrzymkę śladami bł. Kardynała Stefana Wyszyńskiego terminie 9-11 września. Przewodnikiem duchowym będzie ks. Piotr Marchewka MIC. W programie m.in. : Stoczek Klasztorny, Rywałd, Zuzela, Gietrzwałd i Święta Lipka. Szczegóły i zapisy w Biurze Marianum Travel ( ul. Św. Bonifacego 9, Warszawa).

4.     Odeszli do Pana

Śp. Wojciech Krawczuk z ul. Podleśnej

Śp. Marian Petri z  Placu Lelewela

Wieczny odpoczynek Racz im dać Panie …   

 Módlmy się o pokój na Ukrainie, w Europie, na Świecie:
Pod Twoją obronę…

Jeśli chcesz porozmawiać, skorzystać z sakramentu pokuty masz pytania  dotyczące życia …, wiary…, wątpliwości…, czy tracisz poczucie sensu, albo chcesz na nowo odkrywać  Boga……  przyjdź….

Chcemy Wam towarzyszyć w tym  czasie, który może być doświadczeniem bezsilności,

niepewności  czy porady w mierzeniu się z sytuacją trwającego zagrożenia.

Czekamy na Ciebie zadzwoń, pod tel.  501 989 771

5. Zapraszamy wspólnie tworzymy to miejsce przez modlitwę i bycie darem dla bliźnich……

Dziękujemy Wam, za Wasze modlitwy za naszą wspólnotę. 

Dziękujemy za wszelkiego rodzaju pomoc…

Dobrego tygodnia ….

Z Bożym błogosławieństwem

ks. Marcin Jurak MIC proboszcz z duszpasterzami.

Scroll to Top