Chór Nadzieja z koncertem pieśni pielgrzymkowych! 

Kiedy: 28 stycznia po Mszy św. o godz. 18:00 

Gdzie: Parafia Matki Bożej Królowej Polski, ul Gdańska 6a, Warszawa (Marymont)

Chór działa przy naszej parafii od kilku lat. Zaczynaliśmy od koncertu kolędowego w 2020 roku i stopniowo zaczęliśmy rozszerzać repertuar.

W chórze śpiewają osoby w trudnej sytuacji życiowej. Czasem jest to ciężka sytuacja materialna, czasem samotność, a czasem nawet bezdomność. Spotykamy się w każdą środę, korzystając z gościnności parafii.

Członkowie chóru chcą swoim śpiewem podziękować za otwartość Księży Marianów i całej społeczności parafialnej. Nasze dotychczasowe koncerty były przyjmowane z ogromną życzliwością. Dostawaliśmy wielkie brawa, co było dla nas zachętą do kolejnego występu.

Jako chór amatorski, nie gwarantujemy filharmonicznego poziomu naszych wykonań, ale gwarantujemy ogrom serca, które wkładamy w śpiewanie dla Boga i dla ludzi! 💙

Serdecznie zapraszamy na nasz kolejny koncert, w nadchodząca niedzielę, w którym oczywiście będziemy śpiewać kolędy

Scroll to Top