III warsztaty dla małżeństw

Zgłoszenia na adres: zapisy@rekolekcjemalzenskie.pl (wraz z informacją o składzie osobowym, w jakim planujecie przybyć).

Koszt: 95 zł (w tym obiad dla pary, przekąski, opieka dla dzieci, koszt materiałów)

Zachęcamy również, jeżeli macie znajome pary małżeńskie, którym nasze warsztaty mogłyby wnieść dobro, byście zaprosili je do udziału!

Kochani!!!

Za nami Święta Wielkiej Nocy… Mamy nadzieje, że był to czas dla Was niezwykły. Jesteśmy Przekonani, że Pan Jezus Chrystus zabrał do grobu wszystkie nasze marności, słabości, grzeszności i zmartwychwstając, odrodził w Nas miłość, wiarę, nadzieję, empatię i współczucie.

Mamy nadzieję, że tych kilka dodatkowych wolnych wiosennych dni wpłynęło mega pozytywnie na nasze małżeństwa, a czas spędzony razem pozostawił pozytywne emocje.

Nasyceni Bożą Łaską, chcielibyśmy zaprosić Was do trzeciego warsztatu małżeńskiego!

Warsztaty odbędą się 22.04.2023, przy Parafii Matki Bożej Królowej Polski, Ul. Gdańska 6a, Warszawa.

Plan jak zwykle intensywny i nasycony treściami oraz świadectwami, które będą głosić ksiądz i małżeństwa z Przymierza Miłosierdzia.

Z Panem Bogiem!

Jesteśmy razem w sercu Boga