Msza święta w intencji naszych parafian, sympatyków i gości

Zapraszamy mieszkańców poszczególnych ulic w wyznaczonym dniu na Mszę w naszym kościele, sprawowaną w ich intencji o godz. 18.00, modlimy się  za Rodziny, za osoby samotne, za osoby starsze, za chorych, za dzieci młodzież, studentów.

Msza Święta w intencji Mieszkańców:

17.01. poniedziałek godz.18.00  Msza Święta w intencji Mieszkańców ulic:Berenta, Bieniewicka, Bohdziewicza, Brochowska, Chlewińska, Cząstkowska, Dembińskiego, Drużbackiej, Gawińskiego.

18.01. wtorek godz.18.00 Msza Święta w intencji Mieszkańców ulic : Gdańska, Gombrowicza, Grochowiaka, Hłaski, Jelinka, Kaskadowa, Kiwerska, Klaudyny, Kolektorska, Kościańska

20.01. czwartek godz.18.00 Msza Święta w intencji Mieszkańców ulic: Krechowiecka, Krzemieniecka, Lektykarska, Lelewela Pl., Lutosławskiego, Łomiańska, Marii Kazimiery, Marymoncka 

21.01. piątek godz. 18.00: Msza Święta w intencji Mieszkańców ulic:Mickiewicza, Modrzejewskiej, Oksywska, Opalińskiego, Opatowska, Parandowskiego, Paska, Pelplińska, Pęcicka, Podleśna 

22.01. sobota godz. 18.00: Msza Święta w intencji Mieszkańców ulic:Słowackiego, Słowiańska Al., Smoleńskiego, Sobocka, Solskiego, Stachury, Trószyńskiego, Twardowskiego, Wawrzyńskiej, Wierzyńskiego, Zabłocińska, Żeromskiego 1.

24.01. poniedziałek godz.18.00: Msza Święta w intencji Mieszkańców ulic:Potocka, Raduńska, Rudzka, Rymkiewicza, Schulza, Siemiradzkiego oraz  w intencji tych, którzy przychodzą do nas  z poza parafii terytorialnej i uważają się za naszych parafian.  

W tym roku z racji sytuacji epidemicznej nie odbędą się w tradycyjnej formie Odwiedziny Duszpasterskie – Kolęda. Tylko – na indywidualne zaproszenie, trzeba zgłosić to w kancelarii parafialnej 

lub tel. 501 989 771  do ks. proboszcza.

Za wszystkie ofiary złożone na tace, indywidualnie, podczas wizyt duszpasterskich  

i przekazywane na konto bankowe parafii  

oraz za modlitwę  i  wszelką pomoc materialną składamy serdeczne Bóg Zapłać .  

Konto bankowe parafii:

PKO BP 19 1020 1026 0000 1802 0102 3159

Dziękujemy za Waszą życzliwość, wsparcie modlitewne i finansowe. 

Dziękujemy za złożone ofiary na pomoc dla ubogich i bezdomnych

Jeśli chcesz porozmawiać, skorzystać z sakramentu pokuty  masz pytania  dotyczące życia … wiary…, wątpliwości…, czy tracisz poczucie sensu, albo chcesz na nowo odkrywać  Boga……  przyjdź….

Chcemy Wam towarzyszyć w tym  czasie, który może być doświadczeniem bezsilności, niepewności  czy porady w mierzeniu się z sytuacją trwającego zagrożenia.

Czekamy na Ciebie zadzwoń, pod tel.  501 989 771

Dziękujemy Wam, za Wasze modlitwy za naszą wspólnotę.  Dziękujemy za wszelkiego rodzaju pomoc…

Życzymy błogosławionego czasu. 

ks. Marcin Jurak MIC proboszcz z duszpasterzami