Oratorium „Omnia in Caritate”

W niedzielę, 4 czerwca br., o godz. 19.45, w Świątyni Opatrzności Bożej, w ramach Święta Dziękczynienia, będzie miała miejsce premiera „Oratorium ku czci św. Stanisława Papczyńskiego – Omnia in caritate – Wszystko w miłości”.

Utwór z okazji jubileuszu 350. rocznicy powstania Marianów skomponował Pan Paweł Bębenek. Usłyszymy go w wykonaniu Solistów: Magdaleny Gołębiowskiej i Krzysztofa Chalimoniuka, wraz z udziałem Lektora: Dariusza Kowalskiego. Artystom będą towarzyszyli: Orkiestra Krakowskiego Syndykatu Kulturalnego, Warszawski Chór Papieski im. św. Jana Pawła II przygotowany przez Zofię Borkowską, Chór Centrum Myśli Jana Pawła II i Chór „Mus Arietes” przygotowany przez Jakuba Siekierzyńskiego.

Bilety na koncert, na miejsca siedzące, można odebrać w kancelarii parafialnej i kiosku parafialnym. Bilety są bezpłatne, wymagają jednak potwierdzenia udziału w koncercie pod nr. tel. 22 201 97 10 lub e-mailem: rsvp@centrumopatrznosci.pl.

Zapraszamy.

Scroll to Top