Spotkanie warsztatowe dla kobiet Przyjaciółka Samej Siebie

15 listopada o godz. 19:00

Zapraszamy na spotkanie warsztatowe dla kobiet Przyjaciółka Samej Siebie pt.

We mnie dwie mnie, które odbędzie się w środę 15 listopada o godz. 19:00

w podziemiach kościoła Matki Bożej Królowej Polski- Gdańska 6a, wejście od ul. Dembińskiego.

Spotkanie poprowadzi o. Piotr Wardawy oraz wokalistka  Małgorzata Hutek.

Nie walcz ze sobą, jesteś dobra. Staraj się bardziej rozumieć to, kim jesteś. Zacznij czerpać radość z odkrywania siebie.• Jest w Tobie wszystko, czego potrzebujesz, aby nawiązywać głębokie relacje. Łagodnie i z czułością traktuj różnorodność swojej kobiecej natury.• Jesteś jeszcze nieodkryta. Z odwagą i ciekawością poznawaj siebie na nowo.• Z nikim nie przebywasz tak często jak sama ze sobą. Bądź uważna na siebie – szczególnie na to, co w Tobie kruche i delikatne.• Bóg pragnie, abyś coraz bardziej była sobą. Zaufaj sobie, skoro On zaufał Tobie.Im bliżej siebie będziesz, tym większej bliskości doświadczysz w relacjach z Bogiem i ludźmi.

Jeśli pragniesz zaprzyjaźnić się ze sobą, aby dzielić się sobą z innymi, weź udział w spotkaniu tylko dla kobiet.

Dzięki pogłębieniu relacji wewnętrznych rozwnież  umocnisz więzi z bliźnimi oraz doświadczysz bliskości Boga.