Wakacje już trwają, ale …

Wakacje już trwają, ale zanim wyruszmy na letnie wojaże chcemy podsumować miniony rok formacyjny!

Był to świetny czas na pogłębienie naszej relacji z Panem Bogiem i drugim człowiekiem. Dzięki wspólnym dla Młodych z parafii oo. Marianów spotkaniom, mającym miejsce m.in. u Marianie Warszawa-Stegny, na #Marianki, w Skórcu czy w Parafia Puszcza Mariańska, organizowanym przez Duszpasterstwo Młodzieży i Powołań Księży Marianów, mieliśmy wiele okazji do rozwoju życia we wspólnocie, wspólnej modlitwy, rozmowy i integracji, a także poznania nowych, wartościowych osób!

Braliśmy również udział we wspólnych wyjazdach do Ptaków na Podlasiu i górskiej Kasiny Wielkiej.

Oprócz tego działaliśmy u nas na Marymoncie, razem z zaprzyjaźnionymi wspólnotami organizując m.in. wieczór uwielbienia i modlitwę ze śpiewami #Taizé .

 W tym roku byliśmy również po raz pierwszy gospodarzami spotkania

 Wspólnoty Młodzieży Mariańskiej w Parafia Matki Bożej Królowej Polski, Warszawa-Marymont!

W najbliższym czasie wielu z nas weźmie udział w Światowych Dniach Młodzieży, mających w tym roku miejsce w stolicy Portugalii, Lizbonie.

Przed centralnymi wydarzeniami #WYD będziemy także przez blisko tydzień gościć w diecezji Funchal na atlantyckiej wyspie #Madeira.
Jesteśmy Panu Bogu wdzięczni za ten rok i za to, co mogliśmy w nim doświadczyć. Dziękujemy naszym ojcom Marianom za czas nam poświęcony, otwartość i duchowe wsparcie, a także wszystkim za modlitwę i dobre słowo!

Z Panem Bogiem

Scroll to Top