Zapraszamy na warsztaty muzyczne PJ 2023

Osoby, które chciałby posługiwać muzycznie podczas tegorocznego Przystanku Jezus (31 lipca – 5 sierpnia 2023)

 w naszym zespole muzycznym, zapraszamy do udziału w warsztatach muzycznych przygotowujących do tego wydarzenia.

 Warsztaty odbędą się w parafii księży Marianów na Marymoncie przy ul. Gdańskiej 6A w Warszawie w dniach 15-16 kwietnia 2023 r.

Zajęcia prowadzić będą Joanna i Paweł Klin oraz Agnieszka Kowalik. Koszt udziału to 150 zł. 

Organizator zapewnia obiad w sobotę i niedzielę, ale nocleg każdy z uczestników organizuje sobie we własnym zakresie

Szczegółowe informację i zapisy: 

.https://www.przystanekjezus.pl/zapraszamy-na-warsztaty-muzyczne-pj-2023/9775/

Warsztaty połączone będą w sobotnim wydarzeniem Przystanek Jezus na Marymoncie oraz z niedzielną posługą ewangelizacyjną w parafii Księży Marianów przy ul. Gdańskiej 6A w Warszawie. 

Zapisy do 19 marca 2023 r.

PROWADZĄCY

Agnieszka Kowalik – dyrygentka, absolwentka Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie, Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina w Warszawie. Laureatka licznych konkursów dyrygenckich, od 2021 związana z zespołem Przystanku Jezus, a od 2020 roku prowadzi Chór i Orkiestrę Fundacji „Dzieło Nowego Tysiąclecia”.

Joanna i Paweł Klin to para muzyków, którzy od początku swojego małżeństwa, tworzą autorską muzykę chrześcijańską. Pobrali się w 2018 roku, mają dwie córki. Poznali się w zespole podczas Światowych Dni Młodzieży w Krakowie w 2016 roku. Od 2018 roku mieszkają w Warszawie, wspólnie koncertują i prowadzą kanał na YouTube ze swoją muzyką.

Joanna – absolwentka Hochschule für Musik Franz Liszt, w Weimarze oraz Uniwersytetu Muzycznyego im. Fryderyka Chopina w Warszawie w klasie śpiewu operowego. Występowała m.in.: w Opera de Lyon, Staatstheater w Kassel czy Teatrze Wielkim w Warszawie. Zdobyła Złotą Płytę z zespołem Voo Voo za album „7”.

Paweł – kompozytor, gitarzysta i bandżysta, absolwent Prince Claus Conservatoire w Groningen (Holandia). Kształcił się również w Nowym Jorku, gdzie przez dwa lata był aktywnym muzykiem. Od 2019 roku prowadzi zespół muzyczny Przystanku Jezus.

Partnerami wydarzenia są  Parafia Księży Marianów na Marymoncie oraz Agencja Artystyczna Pro Culture.

Scroll to Top