Zapraszamy za warsztaty ewangelizacyjne przygotowujące do ewangelizacji na Przystanku Jezus 2024 i nie tylko. Zajęcia odbędą się w dniach 12-14 kwietnia 2024 r. w Warszawie.

Zapraszamy za warsztaty ewangelizacyjne przygotowujące do ewangelizacji na Przystanku Jezus 2024 i nie tylko. Zajęcia odbędą się w dniach 12-14 kwietnia 2024 r. w Warszawie.

  • Czy zdarzyło ci się, że spotkanemu człowiekowi chciałeś opowiedzieć o Jezusie i o tym, co zrobił w twoim życiu, ale kompletnie nie wiedziałeś od czego zacząć rozmowę?
  • Czy kiedykolwiek czułeś się bezradny, gdy ktoś opowiedział ci o swoim problemie, a ty, mimo że znasz lekarstwo i Lekarza, bałeś się do tego przyznać?
  • Czy zauważyłeś, że kiedyś miałeś więcej zapału i chętniej podejmowałeś rozmowy na temat twojej relacji z Bogiem, ale coś w tobie zgasło? 

Jeśli tak, to zapraszamy cię na warsztaty ewangelizacyjne podczas których:

  • Nauczysz się rozmawiać o sprawach Boskich  po ludzku
  • Zdobędziesz odwagę do dzielenia się wiarą
  • Poznasz osoby, które mają pragnienia podobne do twoich
  • Przygotujesz się do ewangelizacji na Przystanku Jezus i nie tylko. 

Zajęcia prowadzić będą doświadczeni ewangelizatorzy ze wspólnot Przystanku Jezus, Szalom, Przymierze Miłosierdzia i Woda Życia na dwóch poziomach:

  1. Dla osób początkujących w ewangelizacji –  o tym, czym jest kerygmat i jak zastosować go w czasie rozmowy ewangelizacyjnej, jak przygotować i opowiedzieć swoje świadectwo
  2. Dla osób doświadczonych – o tym, jak pomóc człowiekowi w potrzebie – rozmowy na trudne tematy; jak przygotować wydarzenie ewangelizacyjne (pantomimę, happening) i co jest do tego potrzebne. 

DATA: 12-14 kwietnia 2024 r. (zajęcia rozpoczął się o 18.00 w piątek i potrwają do 16.00 w niedzielę).

MIEJSCE: Parafia MB Królowej Polski ul. Gdańska 6A, Warszawa

OFIARA na pokrycie kosztów uczestnictwa: 150 zł (w tym 2 obiady i 2 kolacje – organizatorzy nie zapewniają noclegu

Zapisy:

Warsztaty ewangelizacyjne – przygotuj się do ewangelizacji
Scroll to Top