Przygotowanie do I komunii św.

Rodziców oraz dzieci , które w tym roku szkolnym pragną przyjąć I Komunię Świętą w naszej parafii  zapraszamy na spotkanie od 9  do 13 września w godz. od 16.00 do 19.00 w kancelarii.

Bliższe informacje u ks. proboszcza.

Pierwsze spotkanie dla rodziców, dzieci przygotowujących się do pierwszej komunii św.  - 27 września w piątek o godz. 19.30 w kościele.

Drodzy Rodzice!

Starajcie się korzystać z wszelkich możliwych środków, by pomóc swoim dzieciom wzrastać do mądrego i pięknego życia, do odkrycia bliskość Boga.

Niech Wasze słowa i czyny potwierdzają to, co o miłości Bożej pisze papież Franciszek: „Dla Niego [dla Boga] jesteś naprawdę cenny, nie jesteś nieznaczący, jesteś dla Niego ważny. (…) Nie chce wyliczać twoich błędów, a w każdym razie pomoże ci nauczyć się czegoś również z twoich upadków. Ponieważ cię kocha. (…) Jest to miłość, która nie przytłacza, (…) miłość, która nie upokarza ani nie zniewala. Jest to miłość Pana, miłość codzienna, dyskretna i respektująca, miłość wolności i dla wolności, miłość, która leczy i uwzniośla. To miłość Pana, która wie więcej o powstawaniu niż upadkach, o pojednaniu niż zakazach, o dawaniu nowej szansy niż potępieniu, o przyszłości niż przeszłości” (Papież Franciszek, Adhortacja Christus vivit 115, 116).