Informujemy, że Msza św. o godz. 20.00

będzie odprawiana w każdą niedzielę przez cały rok.

Msza św. w niedzielę

o godz. 7.00, 8.30, 10.00, 11.30, 13.00, 18.00, 20.00

Spowiedź w dni powszednie

podczas Mszy św. o godz. 12.00, 18.00.

W niedziele:– podczas każdej Mszy św.

Każdy dzień, jest dla nas wszystkich wezwaniem do odpowiedzialności i miłości bliźniego.

1.    Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe:

w niedzielę o godz. 17.15, w dni powszednie  po Mszy św. o godz. 18.00.

Dla dzieci w piątek o godz. 17.30

2. W tym tygodniu we wtorek  święto św. Łukasza – patrona Służby Zdrowia,

w środę  wspominamy bł. ks. Jerzego Popiełuszkę,

a w piątek św. Jana Pawła II.

2.    W dniu dzisiejszym  obchodzimy kolejny Dzień Papieski odbywający się w tym roku pod hasłem „Blask Prawdy” (Veritatis Splendor). Po Mszy św. możemy złożyć ofiarę na Fundację „Dzieło Nowego Tysiąclecia”.

3.    Zbieramy na wypominki ,w intencji wszystkich naszych bliskich zmarłych zgłoszonych do tej modlitwy,      w czasie oktawy dnia zadusznego, Msza św. połączona z Nieszporami  za zmarłych i wypominki,                      jak również w każdy wtorek przez cały rok, będziemy sprawowali Mszę świętą, a po Mszy nieszpory za zmarłych z wypominkami. Kartki, na których można zgłaszać imiona zmarłych                                                    są wyłożone na stoliku przy wyjściu z kościoła, w zakrystii i kancelarii parafialnej.

4.    W przyszłą niedzielę  w godz. 10:00 – 15:00   będzie odbywać się akcja oddawania krwi. Każda osoba chętna do oddania krwi musi być zdrowa, po śniadaniu i posiadać przy sobie dowód tożsamości. Krew będzie można oddać w pomieszczeniach domu parafialnego przystosowanych do przeprowadzenia akcji.

5.    Również w przyszłą niedzielę będziemy gościli ks. Sergieja Jakubowskiego marianina  z Ukrainy.

6.     Trwa remont naszej świątyni. Za wszystkie ofiary złożone na tace, indywidualnie

i przekazywane na konto bankowe parafii  oraz za modlitwę

i  wszelką pomoc materialną składamy serdeczne Bóg Zapłać .

PKO B19 1020 1026 0000 1802 0102 3159

Dziękujemy za złożone ofiary na pomoc dla ubogich i bezdomnych

W środy  organizujemy pomoc dla ubogich i bezdomnych.

Składamy serdeczne podziękowania wszystkim dzięki którym możemy to robić,

podziękowania dla Fundacji Prodoteo –  prodoteo.pl

Parafialny zespół –„Caritas” – pomoc ubogim, bezdomnym,  przygotowywanie paczek…itp., współpraca z OPS Żoliborz. Chrześcijanin powołany do miłości, której owocem jest miłosierdzie, powinien swoim postępowaniem odzwierciedlać postawę miłości Boga wobec ludzi. Czynienie innym miłości i poświęcanie się dla nich jest wyzwaniem skierowanym przez Chrystusa do nas wszystkich. Odpowiedzialni -Akcja katolicka.

Mariańskie Duszpasterstwo Młodych –Duszpasterstwo Studentów Szkoły Głównej Służby Pożarniczej  Spotkania dla młodzieży i studentów. Dołącz do nas. Nie musisz się zapisywać, po prostu przyjdź na któreś ze spotkań. Spotkania  trzecią  niedzielę miesiąca po Mszy św. o godz. 18.00 w Sali z w podziemiach kościoła . Nasze duszpasterstwo to ludzie, z którymi można porozmawiać o wierze, pomodlić się, ale też po prostu miło spędzić wolny czas.

Zapraszamy wszystkie dzieci, które lubią śpiewać do scholi.

Spotkania w każdą niedzielę o godz. 10.30 w Sali w Domu Parafialnym

Jeśli chcesz porozmawiać, skorzystać z sakramentu pokuty  masz pytania  dotyczące życia … wiary…, wątpliwości…, czy tracisz poczucie sensu, albo chcesz na nowo odkrywać  Boga……  przyjdź….

Chcemy Wam towarzyszyć w tym  czasie, który może być doświadczeniem bezsilności, niepewności  czy porady w mierzeniu się z sytuacją trwającego zagrożenia. Czekamy na Ciebie zadzwoń, pod tel.  501 989 771

W nadchodzącym tygodniu życzymy wszystkim błogosławieństwa Bożego i opieki Matki Bożej Królowej Polski