W naszej parafii wizytacja kanoniczna. Wizytacja  biskupa w parafii jest czynnością apostolską, pasterską. Biskup jako następca apostołów, i jak niegdyś oni sami, odwiedza parafię, by spotkać się z wiernymi wspólnie przeżywać radość chrześcijańskiej wiary. Podczas wizytacji, biskup poznaje charakterystykę miejscowego Kościoła, życie religijne parafii, przebieg katechizacji, oraz zapoznaje się z innymi formami duszpasterstwa występującymi w parafii.

ks. Bp. Tadeusz Pikus będzie obecny na Mszy św. o godz. 11.30 i 13.00.

1. Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe:

w dni powszednie:

po Mszy św. o godz. 18.00,

w niedzielę o godz. 17.15.

Dla dzieci  w piątek o godz. 17.30.

2.  Jutro o godz. 18.00 Msza św. w intencji rodzin pragnących i oczekujących potomstwa oraz wszystkich rodzin za wstawiennictwem św. Stanisława Papczyńskiego, założyciela naszego Zgromadzenia.

3.    We wtorek Uroczystość Rocznicy poświęcenia naszego Kościoła,

został poświęcony 11 października 1966 roku przez  bł. ks. kard Stefana Wyszyńskiego.

4.    Z racji wizytacji księdza Bpa Tadeusza zapraszamy wszystkie grupy,

zespoły i wspólnoty parafialne na Mszę św. w środę  o godz. 18.00.

Wraz z ks. Biskupem będziemy wspólnie wpraszać potrzebne łaski

i Dary Ducha Świętego dla naszej wspólnoty parafialnej.

5. W piątek 14 października sakramentu bierzmowania udzieli bp. Rafał Markowski.

6. W sobotę 15 października  obchodzimy dzień dziecka Utraconego, o godz.  18.00 zapraszamy

na Mszę Świętą rodziców dzieci zmarłych przed urodzeniem i po narodzinach,

dzieci kilkuletnich i już dorosłych, zmarłych w wyniku choroby lub nieszczęśliwych wypadków

oraz wszystkich doświadczonych stratą dziecka bez względu na jego wiek i okoliczności śmierci,

będziemy się modlić w intencji rodziców, którzy doświadczyli poronienia czy śmierci dziecka w czasie porodu.

7. Dziękujemy za modlitwę  oraz za wszystkie ofiary złożone na tace, indywidualnie

i przekazywane na konto bankowe parafii.

PKO B19 1020 1026 0000 1802 0102 3159

Dziękujemy za złożone ofiary na pomoc dla ubogich i bezdomnych

W środy  organizujemy pomoc dla ubogich i bezdomnych przygotowujemy paczki żywnościowe – odbiór  o godz. 18.00. Składamy serdeczne podziękowania wszystkim dzięki którym możemy to robić, podziękowania dla Fundacji Prodoteo –  prodoteo.pl

Odeszła do Pana