01.10.2022

Informujemy, że Msza św. o godz. 20.00 będzie odprawiana w każdą niedzielę przez cały rok.

Msza św. w niedzielę

o godz. 7.00, 8.30, 10.00, 11.30, 13.00, 18.00, 20.00

1. Ojciec św. Franciszek prosi wszystkich wiernych o codzienną modlitwę różańcową w intencji Kościoła.

Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe:

w dni powszednie:

po Mszy św. o godz. 18.00,

w niedzielę o godz. 17.15.

Dla dzieci  w piątek o godz. 17.30.

2.  We wtorek, 4 października, wspomnienie św. Franciszka z Asyżu,

w środę, 5 października, wspomnienie św. Siostry Faustyny Kowalskiej,

w piątek, 7 października, Najświętszej Maryi Panny Różańcowej.

3. W I czwartek zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu po Mszy św. wieczornej do godz.24:00.

Podczas adoracji spowiedź.

2.  W przyszłą niedzielę w naszej parafii wizytacja kanoniczna. Wizytacja  biskupa w parafii jest czynnością apostolską, pasterską. Biskup jako następca apostołów, i jak niegdyś oni sami, odwiedza parafię, by spotkać się z wiernymi wspólnie przeżywać radość chrześcijańskiej wiary. Podczas wizytacji, biskup poznaje charakterystykę miejscowego Kościoła, życie religijne parafii, przebieg katechizacji, oraz zapoznaje się z innymi formami duszpasterstwa występującymi w parafii.

ks. Bp. Tadeusz Pikus będzie obecny na Mszy św. o godz. 11.30 i 13.00.

W piątek 14 października sakramentu bierzmowania udzieli bp. Rafał Markowski.

4. W niedzielę  9 października  o godz. 13.00   Msza św. z odnowieniem, przyrzeczeń małżeńskich dla  małżeństw obchodzących w tym roku okrągłe rocznice ślubu.  Małżeństwa, które pragną uczestniczyć w tej uroczystości, proszone są o zgłaszanie się w zakrystii i kancelarii parafialnej.

5. Za wszystkie ofiary złożone na tace, indywidualnie   i przekazywane na konto bankowe parafii

oraz za modlitwę  i  wszelką pomoc materialną składamy serdeczne Bóg Zapłać .

PKO B19 1020 1026 0000 1802 0102 3159

Dziękujemy za złożone ofiary na pomoc dla ubogich i bezdomnych

W środy  organizujemy pomoc dla ubogich i bezdomnych przygotowujemy paczki żywnościowe – odbiór  o godz. 18.00. Składamy serdeczne podziękowania wszystkim dzięki którym możemy to robić, podziękowania dla Fundacji Prodoteo –  prodoteo.pl

6. Odszedł do Pana

śp. Bogdan Dębowski  z ul. Marymonckiej.

Wieczny odpoczynek Racz jej dać Panie …

Dziękujemy Wam, za Wasze modlitwy za naszą wspólnotę.

Dziękujemy za wszelkiego rodzaju pomoc… Niech Bóg błogosławi Wasze dobre serca!

Dobrego tygodnia.   Z Bożym błogosławieństwem