6.11.2022

1. Dzisiaj o godz. 17.15  – Nieszpory za zmarłych z wypominkami.

2.  W poniedziałek i wtorek o godz. 18.00 Msza św. w intencji zmarłych poleconych w wypominkach z Nieszporami za zmarłych.

Przez cały rok w każdy wtorek o godz. 18.00 – Msza św. w intencji zmarłych poleconych w wypominkach.

3.  W piątek 11 listopada kolejna rocznica odzyskania niepodległości.  Msza św. o godz. 7.00, 8.00, 12.00 i 18.00.

4.  Zbieramy na wypominki. Kartki, na których można zgłaszać imiona zmarłych są wyłożone na stoliku przy wyjściu z kościoła, w zakrystii i kancelarii parafialnej.

5.  Spotkania  młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania
w niedzielę o 16.30 odbędą się w następujące dni: 6.11.2022, 20.11.2022, 4.12.2022, 18.12.2022

6. Odszedł do Pan śp. Jan Nazar z ul. Kiełpińskiej.

Wieczny odpoczynek racz Mu dać Panie ….

7. Dziękujemy za modlitwę,  za wszystkie ofiary złożone na tace, indywidualnie   i przekazywane na konto bankowe parafii  i  wszelką pomoc materialną składamy serdeczne Bóg Zapłać .

Dziękujemy za złożone ofiary na pomoc dla ubogich i bezdomnych

W środy organizujemy pomoc dla ubogich i bezdomnych przygotowujemy paczki żywnościowe – odbiór  o godz. 18.00. Składamy serdeczne podziękowania wszystkim dzięki którym możemy to robić, podziękowania dla Fundacji Prodoteo –  prodoteo.pl .

Parafialny zespół –„Caritas” – pomoc ubogim, bezdomnym,  przygotowywanie paczek…itp., współpraca z OPS Żoliborz. Chrześcijanin powołany do miłości, której owocem jest miłosierdzie, powinien swoim postępowaniem odzwierciedlać postawę miłości Boga wobec ludzi. Czynienie innym miłości i poświęcanie się dla nich jest wyzwaniem skierowanym przez Chrystusa do nas wszystkich. Odpowiedzialni -Akcja katolicka.

8. Program Warsztatu „Wreszcie żyć” opiera się na Programie 12 kroków,

bazuje na chrześcijańskiej wizji człowieka i świata, łączy rozwój duchowy

i osobowy z elementami psychoterapii.

Celem pracy w Warsztacie jest integralny rozwój osoby.

w godz.  9:00 – 18:00 –  tel.  515 792 756    Piotr Szewczyk.

Jeśli chcesz porozmawiać, skorzystać z sakramentu pokuty  masz pytania  dotyczące życia … wiary…,

wątpliwości…, czy tracisz poczucie sensu, albo chcesz na nowo odkrywać  Boga……  przyjdź….

Chcemy Wam towarzyszyć w tym  czasie, który może być doświadczeniem bezsilności,

niepewności  czy porady w mierzeniu się z sytuacją trwającego zagrożenia.

Czekamy na Ciebie zadzwoń, pod tel.  501 989 771

Dziękujemy Wam, za Wasze modlitwy za naszą wspólnotę.

Dziękujemy za wszelkiego rodzaju pomoc…