7.11.2021

– w niedzielę podczas każdej Mszy Świętej
-Spowiedź  w tygodniu  w kościele podczas Mszy św.
o godz. 7.00, 12.00, wieczorem od 17.45 do 18.30.

Msza św. w niedzielę

o godz. 7.00, 8.30, 10.00, 11.30, 13.00, 18.00, 20.00

w tygodniu o godz. 7.00, 8.00, 12.00, 18.00;

1. Dzisiaj o godz. 17.15 Nieszpory za zmarłych z wypominkami.
  2. W poniedziałek 8 listopada  o godz. 18.00 Msza św. w intencji zmarłych poleconych w wypominkach i Nieszpory za zmarłych z wypominkami,  Przez cały listopad można uzyskać odpust zupełny za nawiedzenie  cmentarza i modlitwę – choćby myślną – w intencji zmarłych. Odpust ten można ofiarować każdorazowo za jedną osobę zmarłą

Przez cały rok  w każdy wtorek o godz. 18.00 Msza św. w intencji zmarłych poleconych w wypominkach.

1. W dniu dzisiejszym po Mszy św. o godz. 18.00. Wieczór Chwały-  u stóp Jezusa.

4  . W czwartek 11 listopada kolejna rocznica odzyskania niepodległości. Naszą wdzięczność Bogu i ludziom za dar wolności wyrażajmy przede wszystkim poprzez życie w ofiarnej miłości, która zwycięża każdą postać egoizmu. Pamiętajmy o słowach św. Pawła Nie daj się zwyciężyć złu ale zło dobrem zwyciężaj.

1.  W przyszłą niedzielę będzie można złożyć ofiary na Fundację Orla Straż, jej misją jest pomoc ofiarom terroryzmu na Bliskim Wschodzie, wspiera rodziny, które straciły bliskich, dom oraz dorobek całego życia w wyniku najazdu terrorystów. Strona internetowa Fundacji: https://www.orlastraz.org/

Profil na Facebook: https://www.facebook.com/orlastraz

1. Zbieramy na wypominki. Kartki, na których można zgłaszać imiona zmarłych są wyłożone na stoliku przy wyjściu z kościoła, w zakrystii i kancelarii parafialnej.
  1. Trwa remont  naszego kościoła. Dziękujemy  za wszystkie ofiary złożone na tace, indywidualnie  i przekazywane na konto bankowe parafii  oraz za modlitwę  Dziękujemy za złożone ofiary na pomoc dla ubogich i bezdomnych oraz emigrantów i uchodźców.

Dziękujemy za złożone ofiary na pomoc dla ubogich i bezdomnych

W środy organizujemy pomoc dla ubogich i bezdomnych przygotowujemy paczki żywnościowe – odbiór  o godz. 17.00. Składamy serdeczne podziękowania wszystkim dzięki którym możemy to robić, podziękowania dla Fundacji Prodoteo –  prodoteo.pl

1. Jeśli chcesz porozmawiać, skorzystać z sakramentu pokuty  masz pytania  dotyczące życia … wiary…, wątpliwości…,czy tracisz poczucie sensu, albo chcesz na nowo odkrywać  Boga……  przyjdź….

Chcemy Wam towarzyszyć w tym  czasie, który może być doświadczeniem bezsilności, niepewności  czy porady w mierzeniu się z sytuacją trwającego zagrożenia.

Czekamy na Ciebie zadzwoń, pod tel.  501 989 771

1. Odeszła do Pana śp. Cecylia Tolak z ul. Marii Kazimiery

Módlmy się za zmarłych, poleconych modlitwie podczas wypominek .

Wieczny odpoczynek racz im dać Panie….

Sytuacja, w której się znajdujemy jest dla nas wszystkich wezwaniem do odpowiedzialności i miłości bliźniego. Zasady sanitarne oraz wprowadzone obostrzenia mają nam pomóc zatroszczyć się o zdrowie i życie nasze i naszych bliskich

Bardzo prosimy o przestrzeganie zaleceń sanitarnych i zakrywanie nosa i ust. Przy wejściu do kościoła znajdują się środki do dezynfekcji rąk.

W oczekiwaniu na spowiedź i w procesji do Komunii św. prosimy zachować odpowiedni dystans.

Dziękujemy Wam, za Wasze modlitwy za naszą wspólnotę.

Dziękujemy za wszelkiego rodzaju pomoc…