31.10.2021

31.10.2021

– w niedzielę podczas każdej Mszy Świętej
-Spowiedź  w tygodniu  w kościele podczas Mszy św.
o godz. 7.00, 12.00, wieczorem od 17.45 do 18.30.

1.     W poniedziałek Uroczystość Wszystkich Świętych, Msze św. jak w niedzielę.
Msza św. w niedzielę
o godz. 7.00, 8.30, 10.00, 11.30, 13.00, 18.00, 20.00

2. We wtorek  2 XI – Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych – Dzień Zaduszny.

Msze św. 7.00, 8:00, 12.00 i o godz. 18:00  w intencji zmarłych poleconych w wypominkach oraz Nieszpory za zmarłych z wypominkami.

Zapraszamy do modlitwy za zmarłych. Dołącz do nas i módl się z nami!

We wtorek 2 listopada wspomnienie wszystkich wiernych zmarłych , środę, czwartek  i piątek

o godz. 18.00 Msza św.  za zmarłych poleconych w wypominkach i Nieszpory za zmarłych z wypominkami.

W sobotę 6 listopada  oraz w niedzielę  7 listopada

o godz. 17.15  Nieszpory za zmarłych  z wypominkami, o godz. 18.00 Msza św.  za zmarłych poleconych w wypominkach.

W poniedziałek 8 listopada

o godz. 18.00 Msza św.  za zmarłych poleconych w wypominkach i Nieszpory za zmarłych z wypominkami,

W ciągu roku w każdy wtorek Msza św. w intencji zmarłych poleconych w wypominkach.

Od 1-go do 8-go listopada można zyskać odpust zupełny za odwiedzenie cmentarza i modlitwę – choćby myślną – w intencji zmarłych. Odpust ten można ofiarować każdorazowo za jedną osobę zmarłą

3. Zbieramy na wypominki . Kartki, na których można zgłaszać imiona zmarłych są wyłożone na stoliku przy wyjściu z kościoła, w zakrystii i kancelarii parafialnej

4.     W pierwszy piątek spowiedź od godz. 17.30.W pierwszą sobotę miesiąca modlitwa różańcowa, którą prowadzi wspólnota Żywego Różańca po Mszy świętej o godz. 8.00, w niedzielę po Mszy św. o godz. 8.30 spotkanie wspólnoty Żywego Różańca i zmiana tajemnic różańcowych.

5. Pobieranie miar alb dla dzieci przygotowujących się do pierwszej komunii św.-

5 listopada piątek  w godzinach od 17.00 – 20.00 w domu parafialnym przed kościołem.

Kolejne spotkanie dla dzieci i rodziców:

21  listopada  niedziela  o godz. 16.00 Msza św.  zapraszamy  rodziców z dziećmi.

12 grudnia  niedziela  o godz. 16.00 Msza św.  zapraszamy  rodziców z dziećmi

5.     Zapraszamy na spotkania grupy Słów Życia- Ruchu Fokolare,
które odbywają się w salce domu parafialnego w każdy drugi wtorek miesiąca o godz. 19.00.

6. Zapraszamy do nowo powstałego  chór parafialny IN GLORIA NUMERATI.
Próby odbywają się w środy o godz. 18.30  w podziemiach kościoła wejście od ul. Dembińskiego.

7. Parafialny zespół –„Caritas” – pomoc ubogim, bezdomnym,  przygotowywanie paczek…itp.,
współpraca z OPS Żoliborz. Chrześcijanin powołany do miłości, której owocem jest miłosierdzie,
powinien swoim postępowaniem odzwierciedlać postawę miłości Boga wobec ludzi.
Czynienie innym miłości i poświęcanie się dla nich jest wyzwaniem skierowanym przez Chrystusa do nas wszystkich. Odpowiedzialni -Akcja katolicka.

8. Program Warsztatu „Wreszcie żyć” opiera się na Programie 12 kroków,
bazuje na chrześcijańskiej wizji człowieka i świata,
łączy rozwój duchowy i osobowy z elementami psychoterapii.
Celem pracy w Warsztacie jest integralny rozwój osoby
w godz.  9:00 – 18:00 –  tel.  515 792 756    Piotr Szewczyk.

9. Od poniedziałku 25 listopada  rozpoczęliśmy  remont przedsionków
naszego kościoła i głównej nawy kościoła.
Za wszystkie ofiary złożone na tace, indywidualnie
i przekazywane na konto bankowe parafii
oraz za modlitwę  i  wszelką pomoc materialną składamy serdeczne Bóg Zapłać .

Dziękujemy za złożone ofiary na pomoc dla ubogich i bezdomnych
W środy organizujemy pomoc dla ubogich i bezdomnych przygotowujemy
paczki żywnościowe – odbiór  o godz. 18.00.
Składamy serdeczne podziękowania wszystkim dzięki którym możemy
to robić, podziękowania dla Fundacji Prodoteo –  prodoteo.pl

Jeśli chcesz porozmawiać, skorzystać z sakramentu pokuty  masz pytania  dotyczące życia … wiary…,
wątpliwości…, czy tracisz poczucie sensu, albo chcesz na nowo odkrywać  Boga……  przyjdź….
Chcemy Wam towarzyszyć w tym  czasie, który może być doświadczeniem bezsilności,
niepewności  czy porady w mierzeniu się z sytuacją trwającego zagrożenia.
Czekamy na Ciebie zadzwoń, pod tel.  501 989 771

Dziękujemy Wam, za Wasze modlitwy za naszą wspólnotę.
Dziękujemy za wszelkiego rodzaju pomoc…