MSZA ŚW. W INTENCJI MAŁŻEŃSTW OBCHODZĄCYCH ROCZNICE

W niedzielę  9 października  o godz. 13.00   Msza św. z odnowieniem, przyrzeczeń małżeńskich dla  małżeństw obchodzących w tym roku okrągłe rocznice ślubu.

Małżeństwa  które pragną uczestniczyć w tej podniosłej uroczystości, proszone są o zgłaszanie się w zakrystii. Można także zgłaszać się pocztą elektronicznąparafiamarianie@gmail.com

Wspólne obchodzenie jubileuszu zawarcia związku małżeńskiego podczas  ostatniej niedzieli września stało się już naszą parafialną tradycją Zapraszamy w tym roku szczególnie .na obchodzony w parafii Rok misyjny  czas zbliżania do Boga poprzez Ewangelię i praktyczne jej zastosowanie, poprzez uważne pochylenie się nad Słowem i naszym życiem tu i teraz.  Misje Święte można przyrównać do generalnego remontu duchowej budowli, jaką stanowi wspólnota parafialna. Celem misji jest odnowienie wiary i życia sakramentalnego oraz wyjście z Dobrą Nowiną do wszystkich, którzy wiary nie mają, pozostają w licznych wątpliwościach, żyją w grzechu i porzucili praktyki religijne.

To czas myślenia i refleksji, a niejednokrotnie rozrachunku z własnym sumieniem w obliczu prawdy o miłosierdziu Boga względem człowieka, względem mnie samego. To wreszcie czas naprawiania relacji z ludźmi, z którymi żyjemy, pracujemy, których kochamy i których nie akceptujemy, osób bliższych i dalszych naszemu sercu.

 Zapraszamy do udziału w uroczystości małżeństwa – nie tylko z naszej parafii.

Scroll to Top