Przyjaciółka samej siebie

Przyjaciółka samej siebie – spotkanie warsztatowe dla kobiet 24 marca godz. 19.30 w sali w podziemiach kościoła.

O przyjaźni z samą sobą, aby głębiej przeżywać relacje z Bogiem oraz z innymi.

Forma spotkania:
konferencja – ćwiczenia ze skupienia się na własnym doświadczaniu „tu i teraz” – praca w małych grupach

·         Przesłanie dla kobiet
Nie walcz ze sobą, jesteś dobra. Staraj się bardziej rozumieć to, kim jesteś. Zacznij czerpać radość z odkrywania siebie.

·         Jest w Tobie wszystko, czego potrzebujesz, aby nawiązywać głębokie relacje. Łagodnie i z czułością traktuj różnorodność swojej kobiecej natury.

·         Jesteś jeszcze nieodkryta. Z odwagą i ciekawością poznawaj siebie na nowo.

·         Z nikim nie przebywasz tak często jak sama ze sobą. Bądź uważna na siebie – szczególnie na to, co w Tobie kruche i delikatne.

·         Bóg pragnie, abyś coraz bardziej była sobą. Zaufaj sobie, skoro On zaufał Tobie.
Im bliżej siebie będziesz, tym większej bliskości doświadczysz w relacjach z Bogiem i ludźmi.

·         Dzięki pogłębieniu relacji wewnętrznych rozwiniesz i umocnisz więzi z bliźnimi oraz doświadczysz bliskości Boga.

Prowadzący:
Piotr Wardawy OFMCap, duszpasterz Centrum Duchowości „Honoratianum” w Zakroczymiu, rekolekcjonista, kierownik duchowy, certyfikowany Trener Focusingu [The International Focusing Institute]