Pomoc Ukrainie

W parafii zawiązała się grupa pomocy uchodźcom Zespół organizuje dla nich mieszkania i pomaga w poszukiwaniu pracy.

Trwajmy na modlitwę w intencji pokoju na Ukrainie, w intencji pokoju zaprzestania walk, nawrócenia i pokoju w sercach wszystkich ludzi. Modlitwa o pokój niech Nam towarzyszy, W sobotę modlitwa różańcowa w intencji pokoju po Mszy św. o godz. 18.00

podczas każdej Mszy św. i osobistej modlitwy.

Dziękujemy tym wszystkim, którzy wyrazili chęć pomocy w przyjęciu uchodźców oraz organizowaniu pomocy.
🇵🇱🇺🇦 „Przystanek Marymont” ma swoją grupę na fb. Zainteresowanych zapraszamy do dołączenia się do nas 😃https://www.facebook.com/groups/678025896956223

W kancelarii parafialnej można składać dalsze oferty pomocy.

Od poniedziałku do piątku od 9.00 do 13.00 Przystanek Marymont spotkania dla osób z Ukrainy- dla mam z dziećmi.  Organizujemy również zbiórki darów (artykuły chemiczne, spożywcze – dary można składać w kancelarii parafialnej.

„Przystanek Marymont” Zapraszamy rodziców z dziećmi, w tym naszych gości z Ukrainy, do salki za kościołem. Oferujemy możliwość odpoczynku, rozmowy, a także gorące napoje i kącik zabaw dla dzieci. Salka będzie otwarta od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.00 do 13.00.

Nad „Przystankiem Marymont” czuwać będzie ks. Damian Kalemba.

Jeśli ktoś chciałby włączyć się w tę inicjatywę, to proszony jest o kontakt.