spotkanie dla kobiet

Spotkanie dla kobiet 

Zapraszamy na kolejne spotkanie dla kobiet pt ” Emocje. Jak sobie z nimi radzić?”, które poprowadzi psycholog s. Maria Santus. Spotkanie odbędzie w Domu Parafialnym w  czwartek,  19 maja 2022 o godzinie 19:30. Wstęp wolny. Zapraszamy.
Uczucia towarzyszą nam od narodzin do śmierci, są niczym oddychanie: nieuniknione i nieustanne. To najwierniejsi nasi towarzysze. I z całą pewnością są to nasi przyjaciele, ale tylko niektórzy z nas to rozumieją i z tego korzystają. Obawiamy się siły uczuć, ich tajemnicy, obawiamy się utraty kontroli nad nimi. W końcu, bardzo często nie wiemy jak je wyrazić i jak sobie z nimi radzić…”
Na to pytanie ” Jak radzić sobie z emocjami?” chcemy odpowiedzieć podczas najbliższego spotkania dla kobiet na Marymoncie. Zapraszamy